Od dnia 25 maja 2018 roku stosujemy Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Chcielibyśmy poinformować Państwa o zasadach, na jakich będzie odbywało się przetwarzanie danych osobowych przez
"MERYDIAN" Brokerski Dom Ubezpieczeniowy Spółka Akcyjna jako administratora Państwa danych, od dnia rozpoczęcia stosowania przepisów Rozporządzenia.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody.
Pełną informację o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności dostępnej pod linkiem:
Polityka Prywatności
Rozpoczynając korzystanie z Serwisu oświadczacie Państwo, że zapoznaliście się z polityką prywatności.

Rozumiem
TELEFON: (42) 637 77 96 - 98 E-MAIL: BROKER@MERYDIAN.PLpanel


Szanowni Państwo,

 

Zarządzanie firmą w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Dlatego powierz obsługę ryzyk ubezpieczeniowych, czyli koordynowanie i nadzór nad procesem zawierania ubezpieczeń profesjonalistom, posiadającym ogromną wiedzę i doświadczenie. Zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, uzyskasz efektywniejszą ochronę prowadzonego biznesu.

Wybór nas to gwarancja:

 • audytu posiadanych umów ubezpieczenia,
 • opracowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klienta programu ubezpieczeniowego,
 • wdrożenia procedury związanej z postępowaniem w razie wystąpienia szkody,
 • prowadzenia szkoleń z zakresu ubezpieczeń dla kadry kierowniczej i pozostałych pracowników.

Oferujemy kompleksową obsługę dla naszych Klientów:

 • przygotowujemy lub prowadzimy postępowania jako pełnomocnik Zamawiającego, zdejmując w całości ciężar ich organizowania z naszych Klientów,
 • Biuro Prawne i Likwidacji Szkód wspiera likwidację szkód z ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczeń mienia, ubezpieczeń osobowych oraz ubezpieczeń na życie.

Realizacją tych zadań zajmuje się kilkudziesięcioosobowy zespół doświadczonych pracowników pozostających do Twojej dyspozycji, którzy:

 • obsługują ponad 50 podmiotów leczniczych,
 • zrealizowali ponad 200 postępowań w trybie ustawy prawo zamówień publicznych
  w ciągu ostatnich 3 lat,
 • nabyli doświadczenie przy obsłudze kilkuset dużych podmiotów gospodarczych.

 Zespół naszych pracowników to kapitał intelektualny i nasz kluczowy atut, który gwarantuje Twoje bezpieczeństwo i najwyższą jakość oferowanych  usług.

 

Kompleksowa obsługa naszch Klientów
 • przygotowujemy lub prowadzimy postępowania jako pełnomocnik Zamawiającego, zdejmując w całości ciężar ich organizowania z naszych Klientów
 • Biuro Prawne i Likwidacji Szkód wspiera likwidację szkód z ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczeń mienia, ubezpieczeń osobowych oraz ubezpieczeń na życie.
Realizacją zadań zajmują się doświadczeni pracownicy, którzy:
 • obsługują ponad 50 podmiotów leczniczych, zrealizowali ponad 200 postępowań w trybie ustawy prawo zamówień publicznych w ciągu ostatnich 3 lat,
 • nabyli doświadczenie przy obsłudze kilkuset dużych podmiotów gospodarczych.
Kontakt
MERYDIAN Brokerski Dom Ubezpieczeniowy SA

ul. Piotrkowska 233 90-456 Łódź
tel.: (42) 637 77 96 - 98
fax.: (42) 637 77 99
broker@merydian.pl
Regulamin
Zapytaj nas...
e-mail
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), Dz.U.UE.L.2016.119.1, informujemy, że:

Administratorem Danych Osobowych jest "MERYDIAN" Brokerski Dom Ubezpieczeniowy Spółka Akcyjna. Dane osobowe będą przetwarzane w celach: wysłania odpowiedzi na zadane pytania, w tym złożenia spersonalizowanej oferty oraz wysyłania informacji o aktualnej ofercie handlowej Administratora – pod warunkiem wyrażenia odrębnej zgody. W związku z przetwarzaniem Państwa danych, przysługują następujące prawa: dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informację o zasadach przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w Polityce Prywatności dostępnej pod linkiem: Polityka Prywatności